+38 067 473 00 38

+38 044 258 82 58

Онлайн
консультант
Корзина0
Войти Регистрация
Обратный звонок
Я не из Украины

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР 

купівлі-продажу та доставки

м. Київ

Цей Публічний договір купівлі-продажу та доставки(далі по тексту – договір)є офіційною пропозицією служби доставки квітів (http://flowersis.kiev.ua/)укласти договір купівлі-продажу товару та скористатися послугами доставки, яка адресується необмеженому колу осіб.

Сторонами даного договору є:

ПРОДАВЕЦЬ: служба доставки квітів, офіційним веб-сайтом якої є http://flowersis.kiev.ua/;

ПОКУПЕЦЬ: будь-яка особа, якою буде прийнято пропозицію Продавця укласти договір купівлі-продажу та доставки шляхом вчинення дій, визначених цим договором.

1. ТЕРМІНИ

Терміни, що використані у даному договорі:

«Товар» - продукціязапропонована для купівлі на офіційному веб-сайті Продавця http://flowersis.kiev.ua/що може включати квіти, квіткові композиції, іграшки, листівки та інші подарунки;

«Замовлення» - належним чином оформлена заявка на купівлю обраних Покупцем Товарів, здійснена на офіційному веб-сайті Продавця http://flowersis.kiev.ua/ або безпосередньо в телефонному режимі.

«Одержувач» - особа, яка має отримати Товар. Одержувачем може бути як Покупець, так і будь-яка інша визначена ним особа. 

«Доставка» - послуга з передачі Товару Одержувачу, що надається Продавцем.

«Передоставка» - додаткова послуга, що може бути надана Продавцем при неможливості здійснення Доставки та полягає у повторному здійснені доставки за іншою адресою та/або в інший час.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1.Договір є укладеним між Сторонами з моменту прийняття пропозиції Продавця укласти договір купівлі-продажу та доставки товару Покупцем.

2.2Пропозиція Продавця укласти договір вважається прийнятою Покупцем при здійсненні ним Замовлення.

2.3. Здійснивши Замовлення, Покупець погоджується з умовами даного договору в повному обсязі.

2.4Умови даного договору є однаковими для всіх Покупців незалежно від їх статусу та країни резидентства.

3ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець здійснює доставку визначеного у Замовлені Товару Одержувачуа Покупець сплачує коштина умовах та в порядку, що визначені цим договором.

3.2. Найменування та кількість Товару і умови доставкивизначаються у Замовленні.

4. УМОВИ ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1Покупець надає Продавцю всю необхідну для належного виконання останнім своїх обов’язків інформацію про себе та Одержувача. Продавець не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні Замовлення.

4.2Максимальний період, протягом якого Замовлення приймається до виконання Продавцем, становить 3-4 годиниз моменту оплати його вартості. У випадку здійснення оплати в період з 20:00 до 09:00 годин, Замовлення приймається до виконання не раніше, ніж о 10 годині дня, що настає.

4.3. Безпосереднє комплектування Товару виконується Продавцем за декілька годин до вказаного Покупцем часу доставки, якщо Замовлення було повністю оформлене, сплачене і прийняте до виконання.

4.4. Покупцем не може бути внесено зміни до Замовлення, якщо Замовлення знаходиться в статусі «виконання»

4.5. Фотографії Товару на офіційному веб-сайті Продавця є його зразком. При комплектації Товару відповідно до Замовлення, можливі незначні відхилення від опису та фотографій, в тому числі щодо сортів або відтінків квітів, зумовлені сезонністю чи іншою специфікою квітів та пакування.

4.6.У випадку неможливості комплектації Товару відповідно до Замовлення, заміна квітів та неквіткової продукції (цукерки, іграшки, листівки, пакунок тощо) може бути здійснена на аналогічну або вищу за якістю продукцію.

4.7.В період 13-15 лютого та 7-9 березня включно, зміни в комплектації Замовлення можуть бути здійснені на аналогічну або вищу за якістю продукцію на власний розсуд Продавцем без попереднього погодження з Покупцем.

4.8. Продавець повідомляє Покупця про здійснення доставки Товару Одержувачу одразу після її виконання. В період 13-15 лютого та 7-9 березня включно, Продавець повідомляє Покупця про здійснення доставки в строк до 2-х днів.

5. ДОСТАВКА ТА ПЕРЕДОСТАВКА ТОВАРУ

5.1. Доставка  Товару здійснюється Одержувачу в межах м. Києва та передмістя за адресою, визначеною Покупцем та в строки, погоджені між Сторонами.

5.2. Доставка здійснюється безкоштовно в межах м. Києва за умови її здійснення в період з 09:00 до 23:00 годин. В такому випадку, доставка здійснюється в межах погодженого Сторонами проміжку часу, що становить до 3-х годин.

5.3. В період 13-15 лютого та 7-9 березня включно, час доставки визначається як бажаний для Покупця. Точні часові межі доставки Товару Продавцем не гарантується. 

5.4. Доставка в точно визначений Покупцем час (можливе відступлення – 10 хвилин); в період з 23:00 до 09:00 годин; у передмістя Києва здійснюється за платувизначену на офіційному веб-сайті Продавця http://flowersis.kiev.ua/або повідомлену Продавцем в телефонному режимі.

5.5. У випадку, якщо Покупцем не зазначено адресу здійснення доставки, зазначений у Замовлені час доставки вважається бажаним, але не обов’язковим для Продавця. Місце здійснення доставки погоджується Продавцем з Одержувачем. 

5.6. У випадку, якщо Покупцем не зазначено контактного номеру телефону Одержувача, доставка здійснюється на умовах, погоджених Продавцем та Покупцем.

5.7У випадку, якщо передача Товару Одержувачу є неможливою через обставини, що не залежать від Продавця (відмова Одержувача від прийняття Товару, відміна Замовлення після його комплектації тощо), Замовлення вважається виконаним належним чином і сплачені кошти Покупцю не повертаються.

5.7. У випадку, якщо доставка не здійснена у зв’язку з наданням Покупцем недостовірної або неповної інформації (за зазначеною адресою Одержувач відсутній, не відповідає на дзвінки Продавця тощо) або якщо передача Товару Одержувачу є неможливою через обставини, що не залежать від Продавця, Покупець може скористатися послугою передоставки.

5.8.Передоставка здійснюється Продавцем за додаткову плату. Час здійснення передоставки погоджується Сторонами, при цьому такий час має бути зручним для Продавця та не може перевищувати час, протягом якого Товар зберігає належний вигляд. В період 13-15 лютого та 7-9 березня включно, Продавець має право відмовитися від здійснення передоставки.  

          6.СУМА ДОГОВОРУ, ВАРТІСТЬ ТОВАРУ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

6.1. Вартість кожного окремого Товару та послуг визначається на власний розсуд Продавцем і зазначається найого офіційному веб-сайті http://flowersis.kiev.ua/.

6.2. Сума договору визначається як сумарна вартість всіх обраних Покупцем Товарів відповідно до Замовлення, а у разі платної доставки та використання послуги передоставки, з урахуванням їх вартості.

6.3. На розсуд Покупця, розрахунки за цим договором можуть здійснюватися шляхом 100% оплати суми договору до моменту здійснення доставки або в момент її здійснення готівкою або в безготівковій формі.

6.4. Сплата суми договору вважається здійсненою: